Dětská léčebna Křetín
DĚTSKÁ LÉČEBNA KŘETÍN
Vyhledat

Vítejte na stránkách dětské léčebny Křetín. Návštěvy dětí probíhají v omezeném režimu s dodržováním nažízení vlády.

Sejdeme se v šapitó..

Kdy: 14. 7. 2021 0:00 - 10. 8. 2021

Kde: Dětská léčebna

Gonfanon

8. turnus - hurá, už jsou tu dlouho očekávané prázdniny. Někteří z vás se těší na přátelé, se kterými se zde každoročně schází a ti z vás, co k nám jedou poprvé, se nemusí bát.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Hurá, už jsou tu dlouho očekávané prázdniny. Někteří z vás se těší na přátelé, se kterými se zde každoročně schází a ti z vás, co k nám jedou poprvé, se nemusí bát. Nečeká vás zde jen dřina (protože shazování kilogramů, zvyšování kapacity plic, zlepšování fyzické kondice a posílení imunitního systému není zadarmo), ale máme nachystaný i pestrý program.

Tento turnus máme téma Sejdeme se v šapitó. Loni jsme tu měli cirkus, letos zamíříme více do historie a přijede k nám divadelní a šermířská společnost Gonfanon. Čeká nás představení ze života lancknechtů, peškový turnaj, přetlačování, rytířský turnaj a budeme mít možnost vyzkoušet střelbu z luku a kuše,...

Jinak nás čekají samozřejmě různé hry a soutěže, u kterých se pobavíme, poučíme a určitě i někdy naštveme! Protože bez pořádných emocí by to nebylo ono.

Co dodat? Snad je: bazén je připravený i pro nepříznivé počasí, mlatové cestičky jsou udusané trailovým během a projeté koloběžkami a koly, výlety na rozhlednu, do jeskyně Blanických rytířů a jiné kopečky už čekají, borůvky rostou a slunce svítí. Co víc si prát Usmívající se

Další informace

Adresa místa konání

Dětská léčebna, , Křetín

Časová náročnost

Doba trvání: 27 dní

Organizátor

Neuvedeno
Datum vložení: 7. 7. 2021 10:00
Datum poslední aktualizace: 8. 7. 2021 12:45