Dětská léčebna Křetín
DĚTSKÁ LÉČEBNA KŘETÍN
Vyhledat

Vítejte na stránkách dětské léčebny Křetín. Návštěvy dětí probíhají v omezeném režimu s dodržováním nažízení vlády.

Recenze

Zobrazeno 1-30 ze 47
Poděkování Frnkovi

Poděkování Frnkovi

Datum: 3. 6. 2021

z naší knihy - hodnocení pobytu

Poděkování

Datum: 3. 6. 2021

pochvala všem zaměstnancům

poděkování

Poděkování Vykoukalovi

Datum: 10. 3. 2021

z naší knihy - hodnocení pobytu

Emilka, Prokůpek a Petra Šlapanští, 3.1.2021

Datum: 3. 2. 2021

Veliké díky za Vaši úžasnou péči a trpělivost. Zdraví Petra, Emilka a Prokůpek Šlapanských

Semrádovi, 28.1.2021

Datum: 2. 2. 2021

Poděkování

Zdenka Havlíková

Datum: 17. 6. 2020

Chtěla bych poděkovat za péči o dceru. Velice se jí u Vás líbí. Letos je tam po 3.a super.

Karolína Veréb

Datum: 24. 2. 2020

Chtěla bych celému personálu poděkovat za úžasnou péči..

Veronika Stejskalová

Datum: 29. 10. 2019

Dceři se pobyt u vás moc líbil, vrátila se nadšená a spokojená. Prý k vám ráda pojede znovu!????

Monika Berková

Datum: 8. 8. 2019

Krásný individuální přístup k dětem, hodně pohybových aktivit, nádherné prostředí a chutná vyvážená strava. Dávám 10 hvězdiček. Dcerka se tam pokaždé moc těší.

Petr Ondra

Datum: 8. 8. 2019

Výborné sestřičky, skladba procedur,kuchař borec s velkým B. Fakt paráda,určitě se pokusím příští rok dorazit s oběma dětmi.

Marek a mamka Janusovi

Datum: 15. 7. 2019

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat za veškerou péči a profesionální přístup celému týmu, který o nás měsíc pečoval. Byli jsme už po 7 v lázních, ale tyto jsou přeci jen svým individuálním přístupem a prostředím vyjímečné.
MOC DĚKUJEME

Marcela Staňková

Datum: 11. 7. 2019

Hezký den, v úterý se mi synek vrátil z léčebného pobytu v Křetíně, takže bych vám a vašim kolegyňkám chtěla MOC poděkovat, za to, že se nám syn vrátil zdravý a spokojený. Ondra opravdu zhubl a řekl, že by příští rok klidně jel znova.
V to doufám, že se nestane, protože by měl zhubnou napořád ????
Moc děkuji, přeji vám krásné léto a hlavně hodně hodných a prima dětí.

Jitka Rozholdová Swiatkowská

Datum: 7. 6. 2019

Moc vám děkuji za dcerku Moničku že si to tam tak skvěle užívá i ve školce, a i samozřejmě za Nikolku a Adámka, děti jsou tam spokojené. Máme se kam vracet, když by byli děti opět hodně nemocné, skvělé prostředí, děti jsou tam spokojené a přesto, že se jim stýská po domově, tak tam chtějí zůstat.

Zbránek Daniel a malá Andrejka

Datum: 18. 3. 2019

Chtěl bych tímto poděkovat za krásně strávený měsíc se svou dcerou v luxusní léčebně, kde pracuje příjemný personál. Dále děkuji paní učitelce ze školky Lence za spokojenost mé 3-leté holčičky, která mluví jen o vás. Strava velice bohatá a zdravá. Jako otec se svojí dcerou budeme rádi, když budeme mít štěstí, tady opět být. Stručně luxus.
Děkuji

Zuzana Ščuková

Datum: 27. 1. 2019

Úžasné rehabilitační sestry, hodně procedur, perfektní úklid, na všem se dá domluvit....mohu jen doporučit.

Díky moc za vaši péči!

Datum: 18. 12. 2018

Davča byl moc spokojený, chválil vás všechny. Jsem pyšná, protože shodil skoro 6 kg a má snahu dál. Pozdravuje pana vychovatele Romana a vás všechny. Děkujeme ! Doporučuji vás !

Marcela Kulhavá

Datum: 27. 11. 2018

Děkuji celému personálu za úžasnou péči. Se synem jsem byla v Křetíně po druhé a mohu jen doporučit. Hodně procedur, čisto a hlavně skvělý personál, který se pořád jen usmívá a nic není problém. Synovi léčba pomohla a měl skoro půl roku klid od kašlů..

Lenka Kloudová

Datum: 30. 10. 2018

Malému to moc pomohlo shodil 7 kilo.

N. Musilová

Datum: 13. 10. 2018

Měsíční pobyt ve středisku Křetín, mi změnil pozitivně život. Sestřičky, trenéři prostě supr a velice příjemný přístup a chování. Chtěla bych všem poděkovat že jsem mohla strávit nejhezčí měsíc. Strávený měsíc v Křetíně mě změnil natolik, že jsem začala nový život a dělat i věci o kterých se mi vždy jen zdálo. DĚKUJI nikdy na Vás nezapomenu.

Romana Šimíková a Rostík Štefek

Datum: 24. 8. 2018

Léčebna super, všem dětem doporučují i maminkám. Celý personál super. Jsme tu i super parta. Byla jsem v různých lázních se synem i dcerou, ale tady jsem spokojená na 1000%. A za to si celý personál zaslouží poděkování. A proto celému personálu v dětské léčebně Křetín moc za všechno děkujeme a snad opět příští rok se budeme mooooc těšit.

Romana Baňařová

Datum: 11. 8. 2018

Super místo s domácí atmosférou, syn byl a stále je spokojený, léčba mu každý rok o kousek pomůže a ještě nachází nové přátele.

Dominik Šenk

Datum: 10. 7. 2018

Zdravím, jsem rád že jsem jel kdybych nejel udělal bych velkou chybu. Hodně sem si to tam užil bylo to úžasné. Hlavně jsem rád že jsem zhubl 10 kg DÍKY

Lenka Mikošková

Datum: 28. 5. 2018

Včera jsme byli navštívit děvčata které nám dělali průvodce a je to tam fakt krásné.

Lucie Vilímková

Datum: 17. 5. 2018

Bylo u vás super dceři se líbilo a příští rok chce jet znova akorát jídlo ji nechutnalo.

Radka Švitorková

Datum: 20. 3. 2018

Dobrý den, dnes jsem si po měsíci jela k Vám do léčebny pro dceru. Né jenom, že zhubla krásných 6,9 kg, ale přivezla si plno dojmů , zážitků a poznala spoustu úžasných lidí a kamarádů. Už plánuje další pobyt u Vás na příští rok. Děkujeme a ať se Vám všem daří.

Lenka Chmelařová

Datum: 20. 3. 2018

Dnes jsme se s dětmi vrátili a chtěla bych všem moc poděkovat. Jste úžasní! Nic nebyl problém, moc se nám u Vas líbilo. Těšíme se zase za rok :-)!. Jediné co bych vylepšila by bylo jídlo. Obědy a večeře pro děti, které nepřijel hubnout bych odlišila od ostatních. Jinak jste super! Moc děkujeme!

Denisa Piváková

Datum: 21. 2. 2018

Právě jsme přijeli z měsíčního pobytu domu. Děti jsou nadšeni, plní elánu. Moc se nám líbilo a těšíme se na příště.

Andrea Malínská

Datum: 28. 11. 2017

Já mohu jen doporučit!Prostředí super, personál výjimečný, ochotný. Jen ta kuchyně,pokulhávala :o)(občas) :o) Dcerka taky ráda vzpomíná a těšíme se, možná někdy příště. Ale hlavně jsme zatím pořád zdravé!!! :o):o):o) Kamarádka mi vše záviděla a už v lednu jede taky s dcerkama :o) Zdravíme do Křetina!!:o)

Iveta Pacisková

Datum: 18. 9. 2017

Dobrý večer byla jsem navštívit vnučku a byla jsem moc mile překvapena. Máte úžasné prostředí a sama bych tam hned zůstala, opravdu je to nádhera.

Miroslava Vrbová

Datum: 7. 8. 2017

Dobrý den zasílám vám hodnocení na vaši léčebnu byli jsme u vás se synem od 12.7 do 8..8..2017 sice se synovi nepodařilo zhubnout ale zato se mu o mnoho zlepšilo astma ve vaši léčebně jsme byli velice spokojeni a mohu vás všem vřele doporučit perfektní přistup veškerého personálu i kuchařek a uklizeček pěkně zařízený pokoj moc pěkné prostředí domácího tipu velké poděkování patři také p. údržbářům kteří mě velice pomohli s problémy s autem už se moc těšíme na další návštěvu Josef Vrba s maminkou.

Zobrazeno 1-30 ze 47